EMLAKPORTFOYU.com ÜYELİK KURALLARI
Üye olmadan önce okuyup kabul ettiğiniz varsayılır. Üyenin siteyi kullanması ve üyeliğinin devam etmesi, tüm kuralların kabul edildiği anlamına gelir. EmlakPortfoyu site yönetimi; üyeler tarafından pazarlanmak üzere verilen ilanlardaki gayrimenkulleri sunan üyelerin sahibi veya yetkili olup olmadığını teyid veya kontrol etmez. Gerek görüldüğünde, ilan detaylarında, düzeltme amacıyla; değişiklik, kısaltma yapma, yayım esaslarına uygun hale getirme hakkımız vardır. Bu site içeriğinde; üyenin kendisi ve ilanlarının tanınması amacıyla, üye girişi yapıldığında aktif olan ve çıkana kadar çalışan geçici bir cookie kullanılmaktadır. Üyeler; alıcı, satıcı, konut sahibi, kiracı ve müşterinin çıkarlarını koruyup yükselteceğine, dürüst ve eşit davranacaklarına söz verirler.

ÜYE OLMA :
Üyelik başvurusunda yazılan bilgiler doğru olarak kabul edilir. Bu bilgilerin yanlış ve yanıltıcı olmasından kaynaklanan maddi, manevi zararlardan, şifresinin gizli kalmasından kendisi sorumludur. Emlak firmaları, başka bir sektör dalında da faaliyet gösteriyorlarsa, ayrıca SEKTÖRLER bölümüne de üye olabilirler. Üyelik başvurusunda geçerli ve etkin bir e-mail adresi bildirilmesi zorunludur. Onay için bir e-mail gönderilir. Üyenin kendi bölümünde verdiği email adresi kendi sorumluluğundadır.

ÜYELERE VERİLEN LİNK ADRESİ:
www.emlakportfoyu.com/xxxx şeklinde olmak zorundadır. Amaç EmlakPortfoyu.Com adının ve içeriğe yüklenecek bilgilerin gelişmesidir. Başka bir link verilerek, yönlendirme yapılması kabul edilmez. Sadece ilan detaylarında üye kendi web adresini kullanabilir.

ÜYELİKTEN ÇIKMA :
Site yönetiminin, yeni kurallar ekleyerek güncellemesi durumunda, yeni kuralları kabul etmeyen üyeler, üyeliklerinin iptalini isteyebilirler. Üyelikten çıkmak istenildiğinde, şifre dahil tüm bilgiler ve ilanlar otomatik olarak yayından silinir Yeniden, 2. kez üyelik kabul edilir. Ancak tekrar üyelikten çıkılması durumunda 3. kez asla üye olunamaz. (İsimler, firma adı, telefonlar, e-mail adresi tekrar kullanılamayacak şekilde yasaklanır).

ÜYELİKTEN ÇIKARTILMA :
-Emlakçılar bölümüne farklı isim, firma adı, telefon gibi aynı bilgilerle birden fazla üye olunmuşsa, -Üye tarafından verilen bilgilerin tamamı veya bir kısmının yanlış bilgi içerdiği tesbit edilirse, -Üyeliğe uygun görülmeyen kişi ve kuruluşların bilgileri ve ilanları hiçbir açıklama yapılmaksızın silinir ve üyelikten çıkartılırlar. Üyelikten çıkartılanların kullandıkları isim, firma adı ve telefon numaralarına ambargo uygulanarak, yasaklılar listesine alınır.

KANUNİ SORUMLULUK :
Üyenin kaydettiği bilgi ve resimler T.C. kanunlarına uygun olmak zorundadır. EmlakPortfoyu site yönetimi; üyeler tarafından pazarlanmak üzere verilen ilanlardaki gayrimenkulleri sunan üyelerin sahibi veya yetkili olup olmadığını teyid veya kontrol etmez.
İlanlarda, kanun dışı resim ve yazılar kullanılmış ve bunlar resmi-kanuni suç teşkil etmişse, üyelikten çıkılması sorumluluğun bittiği anlamına gelmez. Sorumlusu kayıt yapan üye olup, resmi kurumlardan üyeye yönelik bir suç duyurusu ya da resmi soruşturma talebi gelmesi halinde, kayıtlı bilgiler ilgili yasal kurumlara verilir ve üyelikleri iptal edilir.
Üye ve 3. şahıslarla iletişim yüzünden ortaya çıkabilecek yetkisiz erişimlerle üyenin bilgilerinde veya ilanlarında meydana gelebilecek değişiklikler, tehdit, kötüye kullanım, yasal hakların taciz ve ihlali gibi hukuki sorunlardan, maddi, manevi zararlardan, kayıplardan ve rahatsızlıklardan EmlakPortfoyu.Com sorumlu değildir. E-mail adresiniz, bölgenizle ilgili bir fırsatı, ilanı, özel müşteri isteğini haberdar etmek için EmlakPortfoyu.Com tarafından duyuru amacıyla kullanılabilir.

İHTİLAFLAR :
İhtilaflar halinde, Türkiye Cumhuriyeti yasaları geçerli olup İstanbul Mahkemeleri yetkilidir.

Tüm maddeleri okudum, kabul ediyor ve üye oluyorum.